PROFESSIONALS, TÈCNICS I PERSONAL AL SEU SERVEI

Anna M. Vilella Dalmau – Advocada – Gestora Administrativa col·legiada – Agent de la Propietat Immobiliària
avilella@acogest.net

Roser García Sugranyes – Administració i Comptabilitat
roser@acogest.net

Sònia de los Santos Calderón – Recepció
recepcio@acogest.net

 

Departament laboral

Antoni Cerro Ferran – Graduat Social col·legiat
antonicerro@acogest.net

Montserrat Veciana de las Heras – Graduada Social col·legiada
mveciana@acogest.net

Carol Esteban Roig – Diplomada Relacions Laborals
carol@acogest.net

Montserrat Virgili Vidal – Tècnica Laboral
mvirgili@acogest.net

Alejandra Llamas Urbano – Diplomada Relacions Laborals
alejandra@acogest.net

Departament fiscal – comptable

Joan Ticó Verderas – Assessor Fiscal-Comptable
joantico@acogest.net

Olga Orts Panadés – Assessora Fiscal-Comptable
olga@acogest.net

Engelbert Llusa Biarnès – Assessor Fiscal-Comptable
engelbert@acogest.net

Joan Maria Bosch Fortuny – Diplomat Ciències Empresarials
jbosch@acogest.net

Albert Delgado Sedó – Tècnic Superior Administració i Finances
albert@acogest.net

Gestoria administrativa – assegurances

Josep M. Calbó Turallols – Tècnic assegurances, Tècnic Immobiliari
josepmaria@acogest.net

Daniel Borras Navarro – Tècnic Administratiu
daniborras@acogest.net

Oficina Montblanc

Alex Boquera Colomé – Tècnic Tributari, Assessor Fiscal
aboquera@acogest.net

Judit Ferrán Teixidó – Assessora Fiscal-Comptable, Diplomada Relacions Laborals
jferran@acogest.net

Noemí Marin Casellas – Diplomada relacions laborals
noemi@acogest.net

Meritxell Espelt Sànchez – Tècnica comptable
meritxell@acogest.net